İADE PROSEDÜRÜ
Sitemizden aldığınız ürünü, teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde faturanız ve iade takip numaranız ile iade edebilirsiniz. 

385 sayılı Vergi Kanunu'na göre iade işlemlerinin yapılabilmesi için alıcının mal ile birlikte teslim edilen satıcıya ait 2 adet faturanın bir nüshası ürün ile birlikte satıcıya göndermelisiniz. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. İade işlemini mng kargo ile yapınız. 

Ürününüz bize ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde nasıl ödeme yapıldıysa aynı şekilde ürün bedeli iade edilir.Yardım ve Destek talepleriniz için Müşteri hizmetlerimizi arayabilir veya e-posta gönderebilirsiniz. 

Alıcının, ürünü açıkça hasarlı olduğu anlaşılır, kırık, ambalajı açılmış/yırtılmış/bozulmuş olarak teslim alması halinde, ürünün ayıplı/hasarlı olması nedeniyle sorumluluk kendisinde olacaktır. iade kargosu firmamız tarafından teslim alınmayacak ve geri gönderilecektir..

Kargonuzu teslim almadan önce aşağıdaki hususlara dikkat ediniz.

Hem dış ambalajını, hem de kargo personelinin yanında açarak içini kontrol ediniz. Hasarlı ise, mutlaka tutanak tutturunuz ve bu tutanakla birlikte, kargoyu teslim almadan iadesini isteyiniz. KARGO GÖREVLİSİ TUTANAK TUTMAKTAN KAÇINIRSA ÜRÜNÜ TESLİM ALMAYIN . KONUYU BİZE BİLDİRİN..
Teslim aldığınız ürünlerin orijinal ambalajlarını atmayınız. İade veya değiştirme yaparken bu orijinal ambalajla geri gönderiniz. Geri gönderirken, orijinal ambalaj üzerine adres etiketi, kargo barkod  vb yapıştırılmamasına dikkat ediniz. Ürünün kargoda zarar görmemesi için orijinal ambalajdan farklı bir kutu veya ambalaja koyarak veya paket kağıdına sararak gönderiniz.